Orbitrek Kettler Rivo P

Orbitrek Kettler Rivo P jest w pełni wyposażony w nowinki technologiczne. Można go kupić w bardzo przystępnej dla przeciętnego klienta cenie. W skład jego specyfikacji technicznej można zaliczyć takie cechy jak: po pierwsze system hamowania z magnetyczną formą. To nowoczesny sprzęt, który jest sterowany z poziomu elektroniki. Następna specyfikacja dotyczy koła zamachowego, jego ciężar liczy 14 kg. Dalej trzeba wspomnieć o rozmiarach jakie posiada urządzenie, otóż mieści się ono w przedziale 1,43m długości na 0,64m oraz szerokości na 1,68m wysokości. W ramach bezpieczeństwa określono maksymalne obciążenie, na jakim można pracować, wynosi ono 130 kg.

Urządzenie można dowolnie ustawiać pod względem mocy, wszystko jest uzależnione od liczby obrotów. Całe urządzenie jest sterowane  z poziomu manualnego. Komputer treningowy jest wyposażony w takie funkcje jak: uregulowanie czasu do dystansu i całkowitej liczby kilometrów, dodatkowo można ustawić prędkość ale też częstotliwość i zużycie energii. Urządzenie zawiera czujniki, które mierzą tętno, można je umieścić zarówno na dłoni jak i na uchu. Urządzenie można ustawić również na poszczególne tryby treningu: fat, fit oraz manuell. Znajduje się tam jeden program treningowy sterowany tętnem, aż osiem ogólnych programów ternigowych. Można tam ustawić wartości średnie na koniec treningu.

Co więcej jest tam też sześć programów, które możemy dowolnie zmniejszać i zwiększać ze względu na wydajność. Ostatnią funkcją, jaką zawiera orbitrek jest odbiornik pulsu POLAR® jest on w pełni zintegrowany i kompatybilny na wartość 5kHz. Więcej szczegółów o urządzeniu można znaleźć na stronie producenta. Urządzenie świetnie sprawdza się w zarówno w warunkach domowych, jak również na siłowni, czy sali fitness. Duża rozpiętość wagowa, pozwala aby z urządzenia korzystały osoby o dowolnej wadze. Górna granica to aż 130 kg.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s