Orbitrek Kettler SKYLON 3

Niezwykle funkcjonalny model orbiterów Kettler to SKYLON 3. Urządzenie ma mnóstwo pozytywnych opinii użytkowników, sprzęt jest solidnie wykonany. Producentem jest niemiecka firma Ktettler, więc wykorzystane do budowy materiały mają najwyższą jakość. Wykorzystano najnowsze technologie, aby stworzyć estetyczne urządzenie które pozwoli zadbać o dobrą kondycje fizyczną i spalić zbędne kalorie. Urządzenia tej firmy charakteryzują się wysoką trwałością.

Orbitek Kettler SKYLON 3 jest zupełnie innowacyjnym połączeniem trzech urządzeń w tym stacjonarnego roweru, ale też steppera oraz bieżni. Obecność tych urządzeń stwarza przed użytkownikami korzystania z zróżnicowanych programów, dowolnie można łączyć treningi na poszczególne partie mięśni bez wychodzenia z domu. Urządzenie jest niezwykle funkcjonalne, dzięki magnetycznego systemowi hamowania, można dowolnie nim sterować. Dodatkowo funkcja regulacji jest w pełni elektroniczna, obciążenia razem z kołem zamachowym liczą ciężar aż 20 kg, co daje nam zabezpieczenie. Dużą pomocą jest wyposażenie w komputer, tam na wyświetlaczu można odczytać te parametry, które są dla nas najbardziej istotne w danym treningu. W zależności od naszych możliwości możemy odpowiednio ustawić sobie czas, prędkość, natężenie, ilość energii którą zużywamy, spalone kalorie, ilość kilometrów. Przez ten cały czas jest nam mierzony puls, czy wszystko z  nami jest w porządku. Na bieżąco możemy kontrolować ilość spalanych kalorii, zużytą energię, liczbę kilometrów, które pokonaliśmy oraz cały czas kontrolujemy nasz stan fizyczny.

Urządzenie jest wyposażone w osiem zupełnie różnych  programów treningowych i dodatkowo znajduje się tam jeden program, który działa podobnie do rytmu, jaki wyznacza puls naszego ciała. Urządzenie jest dość uniwersalne, ponieważ pozwala jednocześnie wypracować program, który będzie stymulował wszystkie mięśnie. Dzięki regularnym ćwiczeniom, można wpłynąć na jędrność naszej skóry, pozbyć się cellitu, odstającego brzuszka, czy poprawić muskularność mięśni naszego ciała.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s